Vzdělání + praxe:                             Anestesie a resuscitace (ARIP)   5 let (v Nemocnici na Homolce)       Všeobecné praktické lékařsví 25 let,  t.j. 30 let praxe  + 18 let lékař LSPP a převozy akutně nem.

Vypisovat jednotlivé stáže a školení, jak je to moderní a mnohdy nepravdivé, nebudu. Jsem maminkou, tudíž 10 let v USA nebo jinde, nebylo. Čechy jsou odborně dostatečně na výši. Vše je o praxi v dobré nemocnici a terénu...

 Dovolená: 25.3.-8.4.2024 prosíme pacienty, aby včas napsali o trvale užívané léky

Zástup v akutních případech:  MUDr. Ján Růžička, Štěchovice, tel.:728 327 621, ve svých ordinačních hodinách


Přijímáme nové pacienty od 14-ti let

Provádíme prohlídky PLS (vstupní, periodické...)

V rámci plynulosti provozu a dodržování hygienicko-epidemiologických opatření       Pacienty na vyšetření objednáváme (bez dlouhého čekání)akutní případy ošetříme ihned po telefonickém oznámení.

Prosíme pacienty s počátečními příznaky akutního virového onemocnění (mírná teplota,průjem,bolest v krku,svalů,rýma,kašel), aby do ordinace nechodili, zůstali v v klidovém režimu a domácí izolaci a kontaktovali nás telefonicky, v ordinačních hodinách.                            DPN i erecept vystavíme elektronicky, návštěvu pacienta domluvíme.    Prosíme nošení roušek (možno odložit po dohodě s lékařem)                                              

Předpis léků:  773 308 311  SMS a email: mediartemis@volny.cz     

 Od 1. 1. 2020 platí novela zákona č. 187/2006 Sb., o nemocenském pojištění, která zavádí nejen elektronickou neschopenku.                            ' Povinnost vystavit neschopenku má ten lékař, který pacienta pro dané onemocnění léčí, určuje termíny kontrol atd. (ošetřující lékař). Toto platí pro lékaře všech odborností (ambulantní specialista, lékař v nemocnici atd.), výjimkou je lékařská pohotovost a záchranná služba.    • Praktický lékař nesmí vystavit a vést pracovní neschopnost v případě, kdy není pro dané onemocnění ošetřujícím lékařem.  Pokud jste byli posláni do naší ordinace jiným lékařem, který Vás pro dané onemocnění léčí, pouze kvůli vystavení neschopenky, nemůžeme Vám vyhovět, riskovali bychom sankce.

                                                                                          

© 2016 Diana Krásová
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky