Ordinační hodiny


Pacienty k vyšetřením objednáváme.

Po:  8:00 - 12:30   

Út:  14:00 - 18:00 

St:  14:00 - 18:00 

Čt:   8:00 - 12:30    

Pá:9:00-12:00 pouze po telef domluvě                                          

Příjem posledního pacienta 30 minut před koncem ordinační doby.

Ordinace je zavřená: 24.-26.8.2022, havárie vody. Zástup v akutních případech:              MUDr. Ján Růžička, Štěchovice, tel.: 723076691 v jeho ordinačních hodinách.

                                                                  .

Pro léky nám pište prosím SMS nebo emailem.


Návštěvy v domácnosti

Návštěva lékaře v domácnosti je určena především nepohyblivým, ležícím pacientům. O návštěvu v domácnosti je možno požádat telefonicky. Lékař podle stavu pacienta a provozně-časových možností rozhodne, kdy tato návštěva bude uskutečněna. Návštěvní služba není náhradou za rychlou záchrannou službu! (např. u akutně vzniklé bolesti na hrudi, či akutní závažné dušnosti je nutné ihned volat záchrannou službu tel: 155)


Převozy pacientů sanitními vozy

Podle platné metodiky zdravotních pojišťoven je převoz sanitou hrazen pouze do nejbližšího zdravotnického zařízení, které může danou péči poskytnout a pokud stav pacienta nedovoluje dopravu běžným způsobem (např. nepohyblivý pacient). Jinak pacient musí náklady na převoz uhradit sám, nebo doplatit rozdíl mezi nejbližším pracovištěm a pracovištěm, na které je převezen.
Poukaz na převoz sanitou vystavuje lékař, který pacienta posílá na dané vyšetření (např. indikuje-li neurolog CT vyšetření a vyžaduje-li stav pacienta převoz sanitou, je neurolog též povinen vystavit poukaz na sanitu).

© 2016 Diana Krásová
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!